Změna ve vsetínském zastupitelstvu, Tomáše Husu nahradí Radek Hladký

Na pondělním jednání zastupitelstva složil slib Radek Hladký, který se tak stal novým zastupitelem za Koalici pro otevřený Vsetín. V zastupitelstvu nahradil Tomáše Husu, který se rozhodl na svou funkci zastupitele rezignovat. “Vedly mě k tomu rodinné důvody. Pro Vsetín a pro jeho životní prostředí ale budu dál pracovat, jak v komisi životního prostředí, tak v rámci spolku Vsetínské fórum,” uvedl Tomáš Husa.

Na jeho místo v zastupitelské lavici usedne čtyřiatřicetiletý Radek Hladký. Ten pracuje jako stavební projektant, ve volném čase se také věnuje trénování gymnastiky dětí mládeže. “Věnovat bych se chtěl zejména těm oborům, kterým nejvíce rozumím, tedy stavbám a investicím, ale také podpoře sportu,” okomentoval svoje priority Radek Hladký.

Na zastupitelském fungování Koalice pro otevřený Vsetín se touto změnou nic nemění. “I nadále budeme z opozičních lavic kontrolovat vedení města a pracovat v komisích a výborech. Chtěl bych poděkovat Tomášovi Husovi za jeho práci v zastupitelstvu, věnoval jí velké množství času a vždy pečlivě vážil všechny argumenty. Také se vždy snažil vyjít vstříc všem lidem, kteří se na něj obraceli s problémy a podněty v oblasti životního prostředí,” poděkoval Tomášovi Husovi Michal Berg, lídr kandidátky Koalice pro otevřený Vsetín.