Reakce na obvinění v týdeníku Jalovec

Reakce našeho zastupitele Michala Berga na obvinění ze strany starosty Jiřího Čunka uveřejněná v týdeníku Jalovec pod názvem „Berg napadl Čunka, ten vrátil úder“.

V posledním čísle týdeníku Jalovec jsem byl obviněn, že v souvislosti s výstavbou obchodního centra a podzemního parkoviště šířím lživé informace. Fakt je ten, že šířím jen takové informace, jaké jsem od pana starosty na přímý dotaz získal. Možná kdyby vedení města informace o takto důležitém projektu před občany netajilo a komunikovalo otevřeně, nemuseli bychom se v médiích dohadovat o milionech.

Zastupitelé za KOV s projektem na začátku souhlasili právě za podmínky, že se lidé otevřeně a férově dozví vše podstatné. To se neděje, navíc se stále zvyšují odhadované náklady města a proto projekt s naší podporou počítat nemůže.

Jsme rádi, že pan starosta pečlivě sleduje naše webové stránky a zjišťuje, co tam bylo napsáno o záměrech města. Možná by stejnou pozornost mohl věnovat tomu, aby se informace o obchodním centru, nárůstu dopravy a úbytku parkovacích míst objevily dostaly k co nejvíce občanům města.

Původní článek v týdeníku Jalovec, autor Michal Horský