Přispějte nám finančně

Viditelná a přesvědčivá kampaň se neobejde bez tisku a distribuce letáků, propagačních předmětů, výlepových ploch nebo kontaktního stánku.

Jak vaše peníze využijeme? Pokud nám přispějete 200 Kč, zaplatí se tím tisk 10 plakátů. Za 500 Kč se nám podaří distribuovat 150 výtisků volebních novin a za 1000 Kč můžeme vylepit 30 plakátů na dva týdny.

Všechny příjmy a výdaje můžete sledovat on-line na transparentním účtu. Financování Strany Zelených i Pirátů dlouhodobě označuje organizace Transparency International jako nejprůhlednější.

Darovat finanční příspěvek můžete na této darovací stránce.

Pomozte nám v kampani

Líbí se vám idea Koalice pro otevřený Vsetín? Hledáme dobrovolníky pro pomoc v kampani. Zejména uvítáme následující výpomoc:

  • Umístění bannerů na ploty, balkóny a jiná veřejná místa
  • Vyvěšení plakátů
  • Roznos letáků a volebních novin
  • Organizační pomoc s předvolebními akcemi

Pokud máte zájem pomoci, ozvěte se na kopeckydav@gmail.com nebo na 731 583 529

Dejte o nás vědět

V neposlední řadě budeme rádi, pokud o Koalici pro otevřený Vsetín  dáte vedět svým známým, příbuzným nebo sousedům. Upozorněte je na náš web, sdílejte naše stránky na facebooku nebo jim věnujte náš leták. Každý hlas se počítá.

A nezapomeňte je při tom upozornit, že pouze křížek pro celou kandidátku nám dá opravdovou šanci se do zastupitelstva dostat!